آموزش وردپرس
خانه / هتل های ایران / تور کیش و معرفی از بهترین هتل های کیش

تور کیش و معرفی از بهترین هتل های کیش

تور کیش و معرفی از بهترین هتل های کیش

xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com kish best hotels

هتل داریوش کیش

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ hotel darush

در تور کیش یا باید هتل داریوش کیش را برای اسکان انتخاب کنید یا حداقل از ان دیدن نمایید. کیش نگین جزایر ایران است و هتل داریوش نگین جزیره کیش. معماری بی نظیر این هتل که برگرفته زمان هخامنشیان است شهرت جهانی دارد و براستی نشان گر گوشه ایی از تمدن باشکوه بر باد رفته و نابود شده این مرز و بوم است. این هتل توسط حسین ثابت سرمایه دار معروف ایرانی ساخته شده که با بودجه ۱۲۵ میلیون دلار به اتمام رسید!

 http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ برای مشاهده امکانات ، عکس ها و نحوه رزرو این هتل روی تور کیش در هتل داریوش کیش کلیک کنید.  

هتل مارینا پارک کیش

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ hotel marina park

هتل مارینا پارک کیش از هتل های ۵ ستاره و تنها هتل مارینای ایران است که همه ساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگرانی هست که در قالب تور کیش و به صورت شخصی به جزیره کیش سفر می کنند. این هتل در سال ۱۳۸۹ در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار به بهره برداری رسید. معماری خاص، وجود دریای نیلگون در دوطرف ساحل مرجانی هتل و وجود تنوع گیاهی و آب نما هتل مارینا پارک را از لحظ موقعیت در بهترین نقطه کیش قرار داده است. این هتل لوکس ترین هتل جزیره کیش است که قیمت اقامت در این هتل نسبت به سایر هتل ها متفاوت و خیلی بالاست!

 http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ برای مشاهده امکانات ، عکس ها و نحوه رزرو این هتل روی تور کیش در هتل مارینا پارک کیش کلیک کنید.  

هتل شایگان کیش

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ hotel shaygsn

هتل شایگان کیش یکی از بهترین هتل های ۵ ستاره کیش است که همه ساله تعداد زیادی از گردشگران تور کیش را در خود جای می دهد. این هتل از هتل های قدیمی جزیره است که در سال ۱۳۸۱ در ۶ طبقه و ۱۴۰ اتاق افتتح گردید. فاصله بسیار کوتاه هتل شایگان تا مراکز خرید و جاذبه های گردشگری کیش، این هتل را در موقعیت بینظیری از نظر موقعیت قرار داده است. درصد رضایت گردشگران کیش از این هتل بالاست و توصیه میشود در مورد انتخاب این هتل تردید نکنید!

 

 http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ برای مشاهده امکانات ، عکس ها و نحوه رزرو این هتل روی تور کیش در هتل شایگان کیش کلیک کنید.

هتل ایران کیش

xn-4mcbuhcsd6mvade17j9n.com-hotel-iran-kish

هتل ایران کیش یکی از هتل های ۵ ستاره جزیره کیش که درست در قلب این جزیره قرار گرفته است و از هتل هایی هست که مورد توجه خاص گردشگران تور کیش قرار می گیرد. این هتل در قالب دو برج بنا شده ک در طبقه اول و هفتم به هم متصل می شوند و از این جهت دارای یک معماری منحصر به فرد می باشد.برای استفاده از تور لحظه آخری کیش می توانید با استفاده از این هتل بسیار خوب از تور خود کمال لذت را ببرید. این هتل در سال ۱۳۷۵ احداث گردید و در سال ۱۳۸۴ بنای جدید آن در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع آغاز گردید و مراحل ساخت و تکمیل هتل ۸ سال به طول انجامید. هتل ایران کیش اکنون دارای ۱۲۸ اتاق بوده که ۲۲ واحد آن شامل سوئیت های ۵۰ و ۷۰ متری است. این هتل اگرچه مانند هتل داریوش، مارینا پارک، شایان و شایگان معروف نیست اما خدمات و کیفیت این هتل فوق العادست و پیشنهاد می گردد حتما این هتل را تجربه کنند!

 http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ برای مشاهده امکانات ، عکس ها و نحوه رزرو این هتل روی تور کیش در هتل ایران کیش کلیک کنید.  

هتل صدف کیش

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ hotel sadaf kish

هتل ۴ ستاره صدف کیش یکی از بهترین هتل های جزیره کیش است که در سال ۱۳۸۱ در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع به بهره برداری رسید. این هتل دارای ۵۴ اتاق است و از ویژگی های منحصر به فرد آن دارا بودن رستوران کوه نور به عنوان زیباترین رستوران جزیره و رستوران کولیزه به عنوان تنها رستوران ایتالیایی جزیره کیش است. هتل صدف کیش یکی از هتل هایی است که میزان رضایت مندی گردشگران تور کیش از آن خیلی بالاست.

 http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ برای مشاهده امکانات ، عکس ها و نحوه رزرو این هتل روی تور کیش در هتل صدف کیش کلیک کنید.

هتل گاردنیا کیش

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ hotel gardnia

هتل گاردنیا یکی از هتل های بسیار خوب جهت گردشگران تور کیش می باشد. این هتل چهار ستاره نسبت به قیمت اقامت در آن از امکانات بسیار خوبی برخوردار است. هتل گاردنیای کیش هتلی مناسب برای گردشگران تور کیش میباشد که در گروه هتل های سه ستاره کیش قرار دارد سیاست هتل بیشتر در خدمات دهی است.هتل گاردنیا کیش روی نقشه از هتل های ساحلی کیش بوده و اکثر مسافران هتل گاردنیای کیش و هتل های کیش راضی بوده و این هتل نیازهای مسافران را در حد مطلوب برطرف میکند. اتاق های هتل گاردنیا در کیش شامل اتاقهای ۲ تخته ۳ تخته سویتهای ۴ تخته میباشد. علاوه بر ساختمان اصلی هتل تعدادی سوئیت درون محوطه هتل وجود دارد.

 http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ برای مشاهده امکانات ، عکس ها و نحوه رزرو این هتل روی تور کیش در هتل گاردنیا کیش کلیک کنید.

هتل آریان کیش

http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ hotel aryan kish

هتل آریان کیش یکی از هتل های ۴ ستاره جزیره کیش است که در سال ۱۳۷۸ در زمینی به مساحت ۵۲۰۰ متر مربع گردید. از ویژگی های بارز این هتل لابی زیبا و نزدیکی به اماکن تفریحی و تجاری می باشد. هتل آریان از شمال به بازار مرکز تجاری کیش و زیتون ،از شرق به بازار پردیسو بازار پانیذ و از جنوب به بازار مروارید ارتباط دارد. گردشگران تور کیش جهت اقامت در جزیره حتما این هتل زیبا را در نظر داشته باشند. این هتل رو به شخصه به گردشگران توصیه میکنم و رضایت از این هتل رو تضمین می کنم!

 http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ برای مشاهده امکانات ، عکس ها و نحوه رزرو این هتل روی تور کیش در هتل آریان کیش کلیک کنید.

هتل مریم کیش

تور_کیش-تور_مشهد.com_hotel_maryam_kish_2

هتل سورینت مریم کیش با نمایی زیبا که تاثیر گرفته از سبک معماری اروپایی (باروک) میباشد از چهار طبقه و ۵۶ اتاق و سوئیت که شامل اتاق های دو تخته دبل و توئین، سه تخته، ۱۲ سوئیت معمولى و ۴ سوئیت رویال بوده، تشکیل شده است و پذیرای گردشگران تور کیشمیباشد. ۳۴ اتاق این هتل رو به طلوع خورشید می باشد که نمای زیبای آنرا به میهمانان هدیه می کند. همچنین در طبقات بالاتر، نمای دریا هم قابل مشاهده است.فاصله اندک این هتل تا اسکله تفریحی ، بازارهای کیش از قبیل مروارید، پردیس، هایپر مارکت و …. این امکان را به گردشگران تور کیش می دهد تا بدون استفاده از وسایل نقلیه از این مراکز دیدن کرده و در فصل های مناسب از هوای مطبوع جزیره لذت ببرند.

 http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ برای مشاهده امکانات ، عکس ها و نحوه رزرو این هتل روی تور کیش در هتل مریم کیش کلیک کنید.

هتل شایان کیش

تور_کیش-تور_مشهد.com_hotel__shayan_kish_3

هتل ۵ ستاره شایان کیش یکی از بهترین هتل های جزیره کیش است که روبروی اسکله تفریحی جزیره کیش قرار گرفته است و همه ساله میزبان گردشگران تور کیش است . این هتل در سال ۱۳۸۸ در زمینی به مساحت ۵۵۰۰۰ متر مربع بنا شد. این هتل از لحاظ دسترسی در یکی از بهترین مکان های کیش قرار گرفته است و فاصله آن تا مراکز خرید، جاذبه های گردشگری و فرودگاه خیلی کم است.

 http://xn----4mcbuhcsd6mvade17j9n.com/ برای مشاهده امکانات ، عکس ها و نحوه رزرو این هتل روی تور کیش در هتل شایان کیش کلیک کنید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

43121_618.jpg

در کهن‌ترین هتل ایران چه خبر است + تصاویر

در کهن‌ترین هتل ایران چه خبر است کاروانسرای عباسی، کهن‌ترین هتل ایران است که بعضی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE